Kupuj tańsze książki w Helionie!Tania literatura informatyczna - 30% taniej!


Wszyscy o tym wiemy, że literatura informatyczna jest droga. Dzieje się tak na skutek niskiego poziomu czytelnictwa w Polsce. Jednak największe polskie Wydawnictwo literatury informatycznej "Helion", aby zachęcić do zakupu danej książki stosuje tzw. Promocję dnia. Polega ona na tym, że codziennie (w godzinach 0:00 - 23:59) jedna z książek Wydawnictwa Helion jest przeceniona aż o 30%. Każdy może nabyć tą książkę po promocyjnej, obniżonej o 30% cenie pod warunkiem, że zdąży złożyć zamówienie przed godziną 23:59. Najlepsze jest to, że nie trzeba kupować innych książek, aby skorzystać z promocji dnia!!


Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze wydawane na literaturę informatyczną, wystarczy, że będziesz codziennie na stronie Heliona sprawdzał, jaka książka jest danego dnia w Promocji. Niestety, nie każdy ma na tyle dużo czasu lub po prostu nie pamięta, aby codziennie zaglądać na stronę Heliona w celu zapoznania się z ofertą. I właśnie tutaj z pomocą przychodzi nasz zaawansowany skrypt, który sam poinformuje Ciebie, jaka książka jest danego dnia w Promocji!!Opisywana usługa jest w 100% darmowa!

Jeśli nie chcesz oszczędzać lub nie interesuje Cię praktyczna wiedza zawarta w tych książkach albo też jeśli nie chcesz być powiadamy o Promocjach w Helion, nie zapisuj się do naszej mailing listy. Jeśli tak jest, nie interesuje Cię również:

Jeśli to Cię nie interesuje, nie czytaj dalej, nie zapisuj się do naszej mailing listy, nie zarabiaj dużych pieniędzy dzięki tej praktycznej wiedzy.

Dopisz się do listy


Codziennie o 2:30 w nocy uruchamia się nasz skrypt, który najpierw łaczy się z bazą danych Heliona w celu pobrania i przetworzenia informacji o przecenionej książce, a następnie wysyła maile do osób, które zapisały się na naszą listę mailingową (czyli także do Ciebie), w których znajdują się podstawowe informacje o książce w Promocji dnia.


Od teraz codziennie będziemy przysyłać Ci informacje o przecenionej książce. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a przede wszystkim pieniądze!


Pamiętaj: Dzięki naszej mailing liście codziennie będziesz powiadamiany o przecenionych książkach w Wydawnictwie Helion! Zapisanie się do mailing listy jest w 100% darmowe!


Oprócz Promocji Dnia, w Wydawnictwie Helion raz na jakiś czas pojawiają się inne promocje (np. przez dany tydzien wszystkie ksiażki o Programowaniu są przecenione o 10%), o których również będziesz informowany! Dodatkowa promocja jest niezależna od promocji dnia, więc możesz kupić książkę, która jest w promocji dnia i inną książkę, która jest przeceniona o 10%.

 

Podaj swój adres email, aby skrypt mógł codziennie informować Ciebie o przecenionej książce


W pełni szanujemy Twoją prywatność, więc zapisując się do naszej mailing listy, masz możliwość w każdej chwili wypisać się z niej klikając w link znajdujący się w stopce kazdego maila. Adresów e-mail nikomu nie udostępniamy!